Bilgisayarlar artık hayatımızın değişmez parçası oldular. Gerek ev, gerekse iş hayatımızda kullanıyoruz. Fakat hem yazılım hemde donanım olarak arızalanma ihtimalleri her zaman vardır. Öyle arızalar var ki profesyonel destek almamız gerekir. Bu konuda biz Pirana Teknik Servis olarak sizlerin yanındayız. Uygun fiyata yüksek kalite ile sizlerin cebinizi korumaya devam ediyoruz.

 

Bilgisayar ve Laptop Desteklerimiz:

Format: İşletim sistemi arızalanması yavaşlaması durumunda bilgisayarınız özelliklerine ve sizin isteklerinize bağlı olarak yeniden işletim sistemi yüklemekteyiz. Herkes format atabilir. Fakat işin ehli attığı zaman o bilgisayarın çökme ihtimali en düşük seviyeye gelmektedir. Bizde bu konuda Sistem kararlılığını en üst düzeye çıkararak tekrar format atma sorunundan sizleri kurtarıyoruz.

Silinen Dosyaları Geri Getirme: Sildiğiniz ve sonradan önemli olduğunu düşündüğünüz dosyalarınız mı yok? Format sonrası istenmeyen durum mu oldu? Panik yapmayın! Bizimle iletişim kurun.

Harddisk Tamiri: Harddiskler Mekaniktir. Bu nedenle harddiskler çabuk arıza çıkartabilen parçalardır. Profesyonel yazılımlar ve profesyonel ekip ile harddiskinizi kurtarıyoruz.

Bilgisayar Isınma Sorunu: Uzun süre veya kalitesiz bakım sonrası bilgisayar aşırı derecede ısınır. Zaman Zaman kapanma problemi ortaya çıkabilir. hatta Chiplerin lehim atmasına yol açabilir ve diğer elektronik parçalarda sorun çıkabilir. Cihazınızı ilk aldığınız güne geri getiriyoruz.

Ekran Kartı Tamiri: Hem pc hemde Laptopların ekranları zaman zaman cizikli yada 6 lı ekran verebiliyor. Bakımsızlık ve kalitesiz bakım sonucu chiplerin altındaki lehimler çatlama vs. yapabiliyor. Lehimlerin tazelenmesi gerek. Biz bu işe reballing işlemi diyoruz. Piyasada bu işi yapan çok firma olsa da kaliteli yapan firmalar iki elin parmaklarını geçmemektedir.

Anakart Tamiri: Anakart üzerinde elemanlar zamanla arızalanabilir. Bu konuda uzman ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Başlıca hizmetlerimiz haricinde farklı bir hizmet sormak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçin.

 

mezitli-laptop-tamiri

ps3-tamir-bga