Pursaklar Bilgisayar Teknik Servisi


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/hcjobyni/public_html/wp-content/plugins/onceki-yazi-linki/onceki_yazi_linki.php on line 56

Pursaklar’da Bilgisayar servisi ayağınıza geldi. Laptop- Notebook, Masaüstü PC, Tablet, Bilgisayar, Telefon, Playstation tamiri konusunda uzmanız.

Pursaklarda Teknik servis olarak verdiğimiz hizmetlerimiz ve markalar:

  • LAPTOP – NOTEBOOK – NETBOOK : Asus, Sony, Vaio, HP, DELL, Acer, Lenovo, MSI, Fujitsu, Apple, Razer, Casper, Exper, Toshiba, alienware, Gateway, Eurocom, Philips, Packard Bell, vestel, beko, arçelik gibi markalarda; Format, Bakım, Gerekli programların Kurulumu, Ekran kartı tamiri, Anakart tamiri, Batarya değişimi, Cpu(İşlemci) tamiri ve değişimi, Menteşe Tamiri ve değişimi, Bios Şifre kırma ve update, Klavye değişimi, Üst kasa ve alt kasa değişimi, Veri kurtarma, Adaptör tamiri ve değişimi, Şarj soketi Tamiri ve değişimi, Usb portları tamiri ve değişimi, Ses soketi ve kartı tamiri ve değişimi, Ekran değişimi, Dokunmatik değişimi gibi servislerimiz mevcuttur.
  • Masaüstü – PC : Asus, Pro200, Casper, Exper, vestel, beko, arçelik ve toplama bilgisayarlarda; Format, bakım, Gerekli programların Kurulumu, Ekran kartı tamiri, Anakart tamiri, Cpu(İşlemci) Tamiri ve değişimi, Bios Şifre kırma ve update, Veri kurtarma, Monitör tamiri, Usb portları tamiri ve değişimi, Ses soketi ve kartı tamiri ve değişimi, Ekran değişimi, Dokunmatik değişimi gibi servislerimiz mevcuttur.
  • Telefon ve Tablet : Samsung, General Mobile (GM), Xiomi, casper, asus, sony, philips, HTC, APPLE, huawei, Alcatel, Lenovo, vestel gibi markalarda; Ekran değişimi, batarya değişimi, dokunmatik tamiri ve değişimi, şarj soketi değişimi, Anakart tamiri, şebeke tamiri, wifi tamiri gibi hizmetlerimiz mevcuttur.
  • Playstation: Playstation 1, Playstation 2, playstation 3, Playstation 4 , Playstation pro gibi cihazlarda; CD okuyucu tamiri ve değişimi, Harddisk değişimi, Sarı ışık tamiri, yeşil ışık tamiri, mavi ışık tamiri, power supply değişimi ve tamiri, Kol tamiri, dualshock 3 tamiri, dualshock 4 tamiri gibi hizmetlerimiz mevcuttur.

Pirana teknik servis olarak;

Pursaklar bilgisayar servisi

Pursaklar Bilgisayar teknik servisi

Pursaklar Bilgisayar tamiri

Pursaklar laptop tamiri

pursaklar teknik servis

pursaklar playstation tamiri

pursaklar playstation servisi

pursaklar telefon ve tablet tamiri ve servisi  gibi alanlarda sizlere hizmet vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Playstation 4 ve Pro Cihazlarda Mavi Işık Sorunu ve Çözümü başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.